APIE TEATRĄ

Profesionalus komedijos teatras „Domino“ – tai teatras, kuriame niekada nebūna dramos. Savo lankytojams Lietuvoje rodome tik populiariausias teatro komedijas, pasaulyje pripažintas ir žiūrovų, ir laiko.

„Domino“ – tai pirmasis profesionalus komedijos teatras Lietuvoje, veiklą pradėjęs 2007 m. kovo mėnesį ir šiuo metu vienijantis didžiulę teatralų bendruomenę: apie 80 profesionalių, puikiai žinomų ir atpažįstamų aktorių, bei gausią tarptautinę režisierių komandą.

Savo veiklos tikslu apibrėžiame misiją kurti spektaklius, kuriuose žiūrovai, vertinantys profesionalų scenos meną ir skoningą humorą, atpažintų save, pasijuoktų iki ašarų ir gerai praleistų laisvalaikį.

O visą savo veiklą grindžiame 4 vertybėmis, kurios, tikime, profesionalų komedijos teatrą gali paversti geriausia vieta pabėgti nuo kasdienybės, rūpesčių ir visokių dramų:

Profesionalumas – dirbame su teatro srities profesionalais, kurdami aukščiausios kokybės komedijas savo žiūrovams;
Draugiškumas – savo santykius su aplinka grindžiame paslaugumu, geranoriškumu ir mandagumu;
Geros emocijos – kuriame stebinančius, sielą suvirpinančius, iki ašarų prajuokinančius spektaklius;
Modernumas – esame šiuolaikiškas, efektyviai dirbantis teatras, rodantis pasaulyje pripažintas populiarias pjeses.

TEATRO ISTORIJA

Pirmojo profesionalaus komedijos teatro Lietuvoje istorija prasidėjo 2007-ųjų kovo 16-ąją. Sigito Parulskio pjesė „Laukinė moteris“ tuo metu apvertė lietuviškąjį teatro pasaulį: stulbinančio populiarumo sulaukusi pjesė iš esmės pakeitė lietuviškojo teatro sąvoką, šios meno rūšies sampratą vien nuo rimtojo meno praplėsdamas iki išskirtinės, ypatingos pramogos. „Domino“ teatras tapo pirmuoju profesionaliu teatru Lietuvoje, atstovaujančiu ne tradicinę rusiškojo teatro mokyklą, o vakarietišką pramoginį teatrą.

Būtent šis bruožas lėmė ir tolimesnę „Domino“ teatro veiklos kryptį – statyti laiko, žiūrovų ir kritikų pripažintas populiariausias viso pasaulio komedijas, atstovaujant geriausias pramoginio teatro tradicijas.

Plačiau

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Tikime, kad kiekvienas – tiek fizinis, tiek juridinis asmuo – esame atsakingas už tai, ar mūsų visuomenėje gera, saugu ir prasminga gyventi. Todėl nuolat prisidedame prie socialinės gerovės kūrimo Lietuvoje.

Esame asociacijos „Mentor Lietuva“ narys, vykdančios mentorystės, alkoholio ir tabako prevencines programas Lietuvos mokyklose, skatinančios paauglių sveiką gyvenimo būdą, savimonę ir kritinį mąstymą.

Mūsų programa „Juokas gydo“ skirta paremti Onkopsichologijos ir komunikacijos centro savanorišką veiklą, gelbstint onkologiniams ligoniams. Prie šios paramos, perkant bilietą į komediją „Bučiuoju, Oskaras“, prisideda visi „Domino“ teatro lankytojai: nuo kiekvieno bilieto į šį spektaklį  1,5 euro skiriama centro veiklai.

Teikiame paramą studentų kultūrinėms iniciatyvoms, socialinę atskirtį jaučiančioms bendruomenėms, neįgaliesiems. Dėl galimybių paramą suteikti ir Jūsų organizacijai, prašom kreiptis adresu info@dominoteatras.lt.

Plačiau

TEATRO SALĖJE

Teatro salės durys atidaromos likus maždaug 20 minučių iki spektaklio pradžios. Į teatro salę eilės tvarka įleidžiami žiūrovai, turintys „BILIETAI LT“ kasose pirktus bilietus arba internetu pirktus ir atspausdintus bilietus – deja, šiuo metu žiūrovai, el. bilietus turintys telefone, planšetėje ar kituose mobiliuosiuose įrenginiuose, į salę neįleidžiami.

Atkreipiame dėmesį, kad į teatro salę neįleidžiami žiūrovai su gėrimais ir užkandžiais – ne dėl to, kad mums būtų gaila, bet tam, kad pašaliniai garsai neblaškytų aktorių, o Jums netrukdytų juoktis ir ploti.

Mielai prašom fotografuoti ir fotografuotis teatro salėje prieš spektaklį bei po jo, tačiau, gerbdami autorines teises, atkreipiame dėmesį, kad fotografuoti, filmuoti ar įrašinėti spektaklį yra griežtai draudžiama.

Ačiū už supratingumą!

Plačiau

TEATRO DRABUŽINĖ

Teatro drabužinė dirba vėsiuoju metų laiku ir saugo teatro lankytojų lauko drabužius spektaklio metu ir pusvalandį po spektaklio – praėjus 30 min. nuo spektaklio pabaigos, drabužinė yra uždaroma.

Labai prašome nepalikti drabužinėje svarbių ir brangių asmeninių daiktų, kadangi už jų saugumą garantuoti negalime. Taip pat drabužinė negali priimti skėčių, įvairių ryšulių ar lagaminų.

Palikus lauko drabužius drabužinėje, teatro lankytojams išduodamas drabužinės numerėlis – drabužiai lankytojams atiduodami tik pateikus išduotąjį numerėlį, tad labai prašome jį saugoti viešnagės teatre metu.

Plačiau

AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMAS

Į teatrą atvykus automobiliu, jį pastatyti galima Vilniaus savivaldybės įrengtose parkavimo vietose (aplink teatrą galioja žalioji zona, kurioje rinkliava už automobilio stovėjimą renkama pirmadieniais-šeštadieniais 8-18 valandomis).

Automobilį taip pat galima pastatyti kino centro privačioje stovėjimo aikštelėje, už stovėjimą sumokant kino centro kasoje pagal jų nurodytus įkainius.

Plačiau

KAVA IR VAKARIENĖ

Jei į spektaklį atvykote ansksčiau ir turite šiek tiek laiko, gardžios kavos ar arbatos Jums pasiūlys šalia teatro salės įsikūrusi „Čili pica“.

Romantiškai vakarienei ir spektaklio aptarimui rekomenduojame apsilankyti „Pizza Jazz“ restorane, adresu Savanorių pr. 16.

Plačiau

TEATRO PASLAPTYS

Teatras – tai vieta, kur stebuklai virsta realybe ir kur nėra nieko neįmanomo.

Per kiek laiko vyras gali virsti moterimi? Spektaklyje „Primadonos“ aktorius iš vyro moterimi pavirsta per 45 sekundes!! Žinoma, jis niekaip neapsieina be aprengėjos ir grimerės profesionalios pagalbos.

Spektaklyje „Prie dangaus vartų“ knygų lentyną puošia ne knygų tapetas, o kuo tikriausios knygos. O kaip kitaip aktorius galės išimti knygą iš lentynos ir pasirodymo metu perskaityti eilutę – kitą? Tiesa, vos kelios knygos yra „pilnavertės“ – iš visų kitų likę tik viršeliai… Antraip net ir galingiausi mūsų dekoratoriai turėtų nemažai vargo į gastroles visoje Lietuvoje vežioti tokią biblioteką.

Kaip scenoje bėga vandentiekio vanduo? Tam, kad spektaklyje „Žirklės“ iš kriauklės, o spektaklyje „Bus sunku“ duše bėgtų vanduo, į sceną tikrai neatvedame kanalizacijos. Tam, kad scenoje reikiamu metu bėgtų vanduo, naudojamas specialus pompos principu veikianti įrenginys, kurį dirbti priverčia užkulisiuose besislepiantys stiprieji mūsų dekoratoriai.

Kur po spektaklio dingsta scenoje naudotas maistas? Viskas, ko aktoriai nesukramsnoja spektakliuose „Apie ką kalba vyrai?“, „Žavios ir pavojingos“ ir kituose, labai pradžiugina visą mūsų techninę komandą, kuri į gastroles išvažiuoja anksčiausiai, grįžta vėliausiai, per metus nuvažiuoja dešimtis tūkstančių kilometrų per Lietuvą ir atlieka visą nematomą, bet labai svarbų darbą teatre – pastato dekoracijas, sušviečia dieną arba naktį, kuria garso efektus, priverčia verstis dūmus, o sniegą snigti.

Plačiau
How to enable JavaScript in your browser